Підготовка до пірсингу: поради початківцям

Якщо є бажання прикрасити своє тіло, набути індивідуального стилю чи підкреслити довершені форми, то можна зробити пірсинг. Сучасні технології дозволяють виконати таку процедуру максимально безболісно, а вибір прикрас задовольнить навіть вибагливого поціновувача краси.

Як обрати салон та майстра

Підготовка до пірсингу: поради початківцям

У переліку послуг професійної студії мають бути як традиційні проколи (носа, брови), так і сучасні варіанти. Клієнти часто замовляють інтимний або смайл пірсинг, який має попит серед молоді. Для таких маніпуляцій потрібний досвід та професійні навички, якісні інструменти та одноразові витратні матеріали. Тому перед записом до конкретного майстра варто поглянути, в яких умовах він знаходиться.

В салоні Fusion, який працює у цьому сегменті ринку послуг понад 10 років, завжди раді гостям. Навіть без попередньої домовленості відвідувачам покажуть студію. Тут можна проколоти вуха Київ або виконати складний пірсинг чи мікродермал. На сайті салону є відгуки постійних клієнтів, ескізи та зразки виконаних робіт.

Підготовка до процедури

Якщо фахівця обрано, то можна починати підготовку до проколу. Варто чітко уявляти особливості процедури та знати про алергію на анестетики. Якщо планується досить болісний пірсинг чи клієнт має низький больовий поріг, то майстер використовує спеціальні знеболювальні засоби (гелі, мазі). Але для цього відвідувач має підтвердити, що в нього немає алергії на анестезію. Таке питання виникає нечасто, оскільки більшість проколів не викликають сильного дискомфорту.

Яку прикрасу обрати

Щоб уникнути подразнення та запалення, пірсери рекомендують придбати титановий виріб. Особливо це стосується клієнтів, які:

  • мають чутливу шкіру,
  • схильні до алергічних реакцій,
  • роблять перший у житті пірсинг,
  • обрали прокол інтимних зон тощо.

Варто прислухатися до порад спеціаліста, бо саме титан має високий ступінь біологічної сумісності, не викликає алергії, не збільшує час загоєння рани.

Догляд за пірсингом

У кожного свої уявлення про те, як обробляти ранку. Але слухати варто інструкцію майстра, який має багаторічний практичний досвід. Серед обов’язкових порад – заборона знімати прикрасу перший час (декілька днів чи тиждень). Також потрібно уникати подразнень одягом, фурнітурою. Не варто відразу після проколу відвідувати басейн чи водойму, знаходитися під прямими сонячними променями чи йти в сауну. Необхідно обробляти зону проколу антисептиками.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.