Спортивне харчування: кому потрібно

Спортивне харчування привертає багато уваги не тільки спортсменів, але й людей, досить далеких від спорту. І виникає логічне питання: кому дійсно потрібні спортивні добавки, людям якого віку, пола, ступеня тренованості та інших факторів. В статті ми дамо відповіді на ці питання.

Для початку, якщо говорити в цілому, то серед величезної кількості видів добавок знайдеться та, що підходить практично для кожної більш-менш здорового людини віком від 14 років. А ось її потреба визначається безліччю індивідуальних факторів.

Далі по пунктам буде перераховані варіанти, в яких спортивне харчування буде дуже доречним.

1. Ви постійно відчуваєте голод, але немає часу повноцінно їсти і бажання готувати. Це дуже часта ситуація, оскільки з початком тренувань потреба в поживних речовинах сильно зростає. Булочки та шаурма у якості перекусу вже не підходять. Тому розумно купити гейнер, якщо у вас період массонабора, або протеїн для підтримки м’язової маси. Один-три таких коктейлі на день вгамують апетит і дадуть ресурси для відновлення.

2. Необхідність прискореного прогресу у вузько спрямованій цілі. Наприклад, найбільш поширена мета – скинути вагу і сформувати красиву фігуру. Звісно, потрібно притримуватися низькокалорійної дієти і регулярно тренуватися. Однак купив певне спортивне харчування, можна прискорити цей процес. Наприклад, найкращою добавкою з жироспалюючими властивостями є карнітин, який допомагає спалювати жир під час фізичної активності.

Для підвищення м’язової стійкості можна придбати креатин, після прийому якого також виростає один повний максимум. Перші результати відчуваються вже через 3-4 дня.

Вище наведені приклади додатків з конкретною вузькоспеціалізованою метою прийому.

3. Для кращого загального самопочуття та створення сприятливого для тренування фону в організмі. Що це значить? При систематичних фізичних навантаженнях отримують навантаження не тільки м’язи, але і всі системи органів, опорно-рухового апарату, судин і зв’язок, ЦНС. Так само зростає потреба у вітамінах і мінералах, нерідко доводиться змінювати режим сну-неспання. Усьому цьому допоможуть допоміжні добавки, які підвищують якість тренувального процесу і прискорюють прогрес. До них належать антиоксиданти, вітамінно-мінеральні комплекси, адаптогени, рослинні екстракти, нормалізатори сну. Якщо правильно підібрати таку добавку, зникне в’ялість і апатія, з’явиться бадьорість і енергія, поліпшується концентрація. Нормалізується робота ЖКТ, сердечно-судинної системи – і багато інших ефектів. Усе це робить тренування ефективними, а процес відновлення – швидким і безболісним. Тому, якщо ви, нібито, їсте достатньо їжі, нормально спите, але при цьому самопочуття не дуже гарне, ці добавки будуть дуже доречними.

https://vinbazar.com/journal/vidpochinok16/zachem-prinimat-vsaa-rasskazhet-kompaniya-proteininkievcomua

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.